Zobacz Jezioro Łabędzie

Wesprzyj portal, udostępniając znajomym:

Ona, zaklęta w łabędzia przez złego czarownika. On, zakochany, robi wszystko co w jego mocy, by uratować ukochaną. Czy miłość Odetty i Zygfryda pokona złe moce Rotbarta? Przenieś się do wyjątkowej, baśniowej krainy tańca i muzyki. Zachwyć się wielowymiarową opowieścią o walce dobra ze złem. O zdradzie, bólu, potędze miłości i uczuciu, które przekracza granice życia i śmierci. Zapraszamy na najsłynniejszy balet Piotra Czajkowskiego – „Jezioro Łabędzie”. To absolutnie wyjątkowa okazja, by po raz pierwszy we Wrocławiu zachwycić się spektaklem w wykonaniu Młodego Baletu Polskiego. Ten przepiękny, familijny spektakl baletowy dotychczas mogli zobaczyć tylko widzowie warszawskiego Teatru Palladium, teraz czas, by pokochali go też młodzi i dorośli widzowie innych miast w Polsce.

Czy ukochany zdoła ocalić swoją piękną Odettę? Czy uda jej się pokonać klątwę i powrócić do świata ludzi? Tego dowiesz się już wkrótce, kiedy nadlecą łabędzie z baśniowej krainy i przy poruszającej muzyce Czajkowskiego zabiorą Cię na swoich skrzydłach do baletowego świata księżniczki Odetty.

Czas trwania 60 min bez przerwy

6 kwietnia 2024 o godz. 12:00 Lublin – woj. Lubelskie Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego, ul. Akademicka 15

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/104264/Lublin/Balet+Jezioro+%C5%81ab%C4%99dzie/?utm_source=pp&utm_medium=443

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *