Portal ryneklubelski.pl istnieje już ponad 10 lat. Wraz z rosnącymi kosztami utrzymania, postanowiliśmy umożliwić Państwu umieszczenie reklam. Ilość unikalnych użytkowników waha się pomiędzy od 2000 do 5000 miesięcznie. Bardzo chcielibyśmy uniknąć używania Google Adsense, ponieważ naszym celem jest także wspierać lokalny biznes.

Możliwe formy reklamy:

  • Artykuł sponsorowany – publikacja gotowego tekstu 100 zł netto (nieograniczony czas emisji + pozycjonowanie, promocja w mediach społecznościowych); z przygotowaniem tekstu na podstawie materiałów – 300 zł netto (nieograniczony czas emisji + pozycjonowanie, promocja w mediach społecznościowych). Strona spełnia się doskonale w kampaniach SEM.
  • Reklama banerowa – wykonujemy projekt graficzny reklamy lub umieszczamy już gotowy. Cena za publikację w zależności od miejsca, ekspozycji wynosi od 20 zł za miesiąc. Preferujemy lokalne firmy.
  • Pośrednictwo w sprzedaży produktów związanych z Lublinem – prosimy o kontakt

Zainteresowanych artykułem sponsorowanym prosimy o kontakt na: redakcja@ryneklubelski.pl lub pod numerem telefonu 508 611 773 bądź poprzez wiadomości na Facebooku. Wystawiam faktury VAT.