Mieszkania deweloperskie Lublin – poznaj naszą nową inwestycję

Wesprzyj portal, udostępniając znajomym:

Artykuł sponsorowany

Jeżeli poszukujesz nowego mieszkania w Lublinie, zapoznaj się z ofertą firmy Orion. Nasza nowa inwestycja na osiedlu Narcyzowym to świetna propozycja dla wszystkich osób, które myślą o zakupie mieszkania w stanie deweloperskim w Lublinie, w spokojnej okolicy dostosowanej do każdej grupy wiekowej. Poznaj naszą inwestycję i zarezerwuj miejsce dla siebie jeszcze dziś.

Mieszkania deweloperskie w Lublinie – nowy kompleks 10 budynków

Sprzedaż mieszkań na osiedlu Narcyzowym rozpoczęła się już w 2022 roku, a całkowite zakończenie budowy planowane jest na III kwartał 2025 roku. Kompleks będzie się składał z 10 budynków, a do dyspozycji lokatorów zostanie oddanych ponad 600 mieszkań o powierzchni od 25m2 do 120m2. Jako deweloper dbamy o to, aby budynki zostały skonstruowane z trwałych materiałów, a ich standard został dopasowany do aktualnych wymagań i norm prawnych.

Każdy z budynków będzie wyposażony w windę oraz podziemny parking i komórki lokatorskie. Osiedle mieści się w ciekawej okolicy pomiędzy ulicą Narcyzową a Orzechową. Jeżeli chodzi o mieszkania deweloperskie Lublin to miasto, w którym wiele osób poszukuje nowego miejsca do życia. Jeżeli myślisz o tym, aby kupić mieszkanie dla siebie i swojej rodziny, skontaktuj się z nami. Rezerwacja na lokale mieszkalne już trwa i od teraz możesz zacząć planować swoją przyszłość.

Nowoczesne mieszkania w Lublinie

Osiedle Narcyzowe to duży kompleks mieszkań w Lublinie, który może dać miejsce do zamieszkania osobom na różnych etapach życia. Kawalerki to świetna opcja dla singli i studentów, natomiast większe mieszkania mogą zainteresować małżeństwa i rodziny posiadające lub planujące potomstwo. W nowej inwestycji możesz wybrać mieszkania z własnym ogródkiem lub dużym tarasem na wyższych kondygnacjach. Już teraz zapoznaj się z planem osiedla oraz dostępnymi lokalami mieszkalnymi. Nasze mieszkania deweloperskie w Lublinie to wyjątkowa inwestycja na przyszłość dla każdego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *